Fotbalista Radim Řezník z Plzně.

Fotbal
Řezník po další ztrátě. Nejsem ten, který by něco vzdal

Fotbalisté Plzně po porážce 1:2 na hřišti Slovácka v 19. kole první ligy ztrácí na vedoucí Slavii už propastných 14 bodů, obránce Viktorie Radim Řezník ale ani... více

Zleva Michael Krmenčík z Plzně a Stanislav Hofmann ze Slovácka.

Český fotbal
Trápení Plzně venku pokračuje, nestačilo na Slovácko

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Plzně v 19. kole první ligy prohráli na hřišti Slovácka 1:2 a týmu z Uherského Hradiště podlehli i ve druhém utkání... více

Zleva Jan Sýkora z Jablonce, Matěj Hrabina z Opavy.

Fotbal
Jablonec urval těsnou výhru v Opavě, slaví i Teplice

Fotbalisté Opavy v 19. kole první ligy doma podlehli Jablonci 1:2 a ve třetím utkání pod novým trenérem Jiřím Balcárkem poprvé nebodovali. více

Nadstavba ligy bude "strašně zajímavá"

Očima Adama Koláře

07.12. 10:28 Glosa

Nebude, nejspíš, aspoň to tak zatím vzhledem k dominanci Slavie vypadá. Je to skoro, jako by Trpišovského svěřenci spolu se svými pronásledovateli dělali vše... více

Hráči Baníku Jakub Pokorný (vlevo) a střelec Nemanja Kuzmanovič se radují z druhého gólu.

Fotbalová liga
Vypadá to, že Bohemka je můj oblíbený soupeř, řekl Kuzmanovič

07.12. 06:00

Ostravský útočník Nemanja Kuzmanovič potvrdil, že se mu proti fotbalistům Bohemians 1905 v aktuální ligové sezoně daří. V srpnu se na domácí výhře 4:2 podílel... více

Naladí se Slavia na Ligu mistrů výhrou v Liberci?

Slavia před Ligou mistrů nezaváhala. Liberci nasázela tři góly

06.12. 21:36 Původní zpráva

UVNITŘ ON-LINE. Fotbalisté Slavie zvítězili v předehrávce 19. kola první ligy v Liberci jasně 3:0. Obhájce titulu rozhodl už v úvodních 23 minutách, kdy se... více

Zleva Rudolf Reiter z Baníku a Jakub Podaný z Bohemians.

Klokani doma poprvé padli. Ďolíček vyloupil Baník

06.12. 19:37

Fotbalisté Ostravy v předehrávce 19. kola první ligy zvítězili na hřišti Bohemians 1905 2:0. O první venkovní výhru Baníku v nejvyšší soutěži po šesti zápasech... více

Zleva Roman Potočný z Liberce a Tomáš Souček ze Slavie.

Fotbal
Liberec jde proti Slavii bez opor, Bohemka přivítá Ostravu

06.12. 05:00

Dvě páteční předehrávky otevřou 19. kolo první fotbalové ligy, které bude předposledním v podzimní části. více

Fotbalový rozhodčí Radek Příhoda.

Fotbal
Bývalý sudí Příhoda se vrací k fotbalu, jde k Ligové asociaci

03.12. 18:26

Bývalý fotbalový sudí Radek Příhoda, který ukončil kariéru rozhodčího na konci loňského prosince, bude pracovat pro Ligovou fotbalovou asociaci jako manažer... více

Nespokojený trenér Plzně Pavel Vrba.

Fotbal
Pondělní liga: Slavia neumí střílet góly a v Plzni to fest drhne

02.12. 12:00 Komentář

Až na nečekanou prohru Jabloneckých fotbalistů proběhl uplynulý víkend v české fotbalové lize podle předpokladů. Favorité vyhrávali, outsiderům se nedařilo a... více

Na penaltu jsem jít nechtěl, přiznal Škoda.

Fotbal
Na penaltu jsem jít nechtěl, přiznal Škoda

02.12. 06:00

Útočník Milan Škoda naskočil v duelu 18. ligového kola proti Karviné k 300. utkání v nejvyšší soutěži a jubilejní start oslavil v nastavení gólem z opakované... více

Slavia porazila Karvinou a dál suverénně vede ligu.

Fotbal
Outsider Slavii potrápil, pojistku přidal Škoda

01.12. 16:55 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ONLINE: Fotbalisté Slavie v 18. kole první ligy porazili doma Karvinou 2:0. Favorita poslal v souboji prvního s posledním týmem tabulky v 63.... více

Plzeň nezaváhala, fotbalisté Budějovic potvrdili formu.

Fotbal
Plzeň nezaváhala, fotbalisté Budějovic potvrdili formu

01.12. 16:52

Fotbalisté Plzně v 18. kole první ligy udolali Bohemians 1905 1:0 a na druhém místě tabulky mají pětibodový náskok na třetí Mladou Boleslav. Západočeši také... více

Zleva Martin Hašek a Adam Hložek ze Sparty se radují z gólu.

Sparta se trápila v koncovce, přesto veze z Příbrami výhru

30.11. 18:59 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Sparty v sobotním utkání 18. kola první fotbalové ligy vyhráli 1:0 na hřišti předposlední Příbrami. O výhře hostů rozhodl... více

Zleva Jan Mikula z Liberce a Šimon Falta z Olomouce.

Fotbal
Olomouc po dlouhé době bere tři body, uspěl i Zlín

30.11. 16:41

Fotbalisté Olomouce v 18. kole první ligy porazili 1:0 Liberec a po osmi zápasech se dočkali vítězství. O výhře domácích, kterým chyběl za žluté karty... více

Fotografie z jarního utkání mezi Ostravou a Opavou.

Fotbal
Slezské derby bez gólu. Oslabená Ostrava se ubránila

29.11. 21:06

Fotbalisté Ostravy v úvodním utkání 18. ligového kola pouze remizovali v domácím prostředí s předposlední Opavou 0:0. Baník hrál od 42. minuty bez vyloučeného... více

Hráč prvoligového Liberce Alexandru Baluta.

Disciplinární trest
Naznačoval korupci a prodaný zápas, teď Baluta musí platit

28.11. 15:41

Liberecký záložník Alexandru Baluta dostal od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 20 tisíc korun za nesportovní chování v zápase 16. kola... více

Václav Pilař má problémy s trenérem Látalem.

Nepohoda v kabině
Pilařův konec v Olomouci? Za kritiku trenéra musí do "béčka"

28.11. 14:31

Bývalého českého reprezentanta Václava Pilaře potrestalo vedení Olomouce za porušení smlouvy. Sigma to bez bližších informací oznámila na svých internetových... více

Předseda FAČR Martin Malík.

Předseda FAČR
Malíka trápí chyby rozhodčích, Chovanec má ale důvěru

27.11. 18:21

Podle Malíka přispívá k napjaté atmosféře okolo sudích i fakt, že veřejnost nebyla dostatečně informovaná o změnách výkladu protokolu pro videorozhodčího. více

Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola první ligy s Jabloncem 1:1.

Zápas se Slováckem
Jablonec se Slováckem remizoval. Měli jsme vyhrát, lituje Svědík

25.11. 20:30

Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola první ligy s Jabloncem 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení Martin Doležal, ale v 32. minutě srovnal... více

Advokát Petr Hrdlička nahradí končícího místopředsedu představenstva a bývalého generálního ředitele Adama Kotalíka.

Člen představenstva
Sparta představila generálního ředitele, Kotalíka nahradil právník

25.11. 17:08

Novým členem představenstva fotbalové Sparty se stane advokát Petr Hrdlička. Pražský klub bude zastupovat při jednáních o hráčských přestupech, u kterých... více

Zleva Joel Kayamba z Plzně a Marek Janečka z Karviné.

Další ztráta favorita, Plzeň překvapivě klopýtla v Karviné

24.11. 19:00 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Plzně v 17. kole první ligy remizovali 1:1 na hřišti Karviné a promarnili šanci snížit ztrátu na vedoucí Slavii. Západočeši... více

Zleva Nemanja Kuzmanovič z Baníku a Ladislav Takács ze Slavie.

Slávistický fotbalista
Nespokojený Takács: V deseti jsme měli dát gól, šance byly

24.11. 05:30

K nejlepším fotbalistům Slavie v zápase 17. kola první ligy v Olomouci patřil záložník Ladislav Takács. více

Zleva Lukáš Masopust ze Slavie a Ondřej Zmrzlý z Olomouce.

Oslabená Slavia sahala po výhře, v Olomouci uhrála remízu

23.11. 19:12 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté vedoucí Slavie v 17. kole první ligy remizovali 0:0 v Olomouci. Obhájci titulu, kteří odehráli celý druhý poločas bez... více

Vpravo Petar Musa z Liberce a Marek Hlinka ze Zlína.