Brankář Miller zůstane ve Spartě. Dostal dvouletou smlouvu

6. 7. 2015 21:40
Brankář Miroslav Miller zůstane ve Spartě. S klubem podepsal dvouletou smlouvu.
Brankář Miroslav Miller zůstane ve Spartě. S klubem podepsal dvouletou smlouvu.

Fotbalová Sparta podepsala dvouletou smlouvu s brankářem Miroslavem Millerem, který už na jaře v letenském klubu hostoval z Mladé Boleslavi. Pražský celek to oznámil na svém webu.

Čtyřiatřicetiletý Miller přišel do Sparty v lednu jako záskok za zraněného Davida Bičíka. Mladou Boleslav opustil po 14 letech. V první lize za žádný jiný klub dosud nechytal.

Ve Spartě v nejvyšší soutěži příležitost nedostal. Nastoupil pouze ve čtvrtfinálových zápasech Poháru FAČR proti Jablonci, s kterým Pražané vypadli.

Letnou naopak opouští dvaadvacetiletý záložník či obránce Adam Jánoš, který se vrátil do Jihlavy. V týmu Jihlavy bude hostovat další rok. Opci na jeho další služby Jihlava nemá.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Petrášek Radek

Další čtení

ilustrační obrázek

Rekordní horká noc? Meteorologové nevylučují pokoření maxima z roku 2013

Domácí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Od července méně na pojistném i paušální dani. Stát mění pravidla pro živnostníky

Domácí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ