Dočkalův vítězný návrat. Oslabená Sparta přestřílela Baník

24.02.2019 16:50 Původní zpráva Aktualizováno 24.02. 19:11

Obnovit

• 90+4

To je z dnešního zápasu všechno, děkujeme za pozornost.

• 90+4

Konec zápasu. Další pětigólový zápas mezi Spartou a Baníkem vyhráli Letenští 3:2. Ve druhém poločase otočil skóre parádní střelou z přímého kopu Karlsson, situaci domácím ale zkomplikovalo Štetinovo vyloučení po půlhodině hry. Sparta ale v oslabení kontrolovala hru, přesto mohl Baroš v tutovce vyrovnat, ale skvěle ho vychytal Nita. Třetí gól tak přidal střídající Drchal, v závěru už jen snížil Kuzmanovič.

• 90+4

Drchal donutil Laštůvku hrát do autu, Sparta je na polovině Baníku.

• 90+3

Gól! Baník přece jen snižuje! Kuzmanovič se parádně trefil střelou z hranice vápna. Sparta Praha - Baník Ostrava 3:2.

• 90+2

Drchal šel s Dočkalem dva na jednoho, oba borci ale brejk překombinovali a míč odklidil vracející se Hrubý.

• 90

Drchal vyřešil další samostatný nájezd gólově, ale po přezkoumání videorozhodčím se nakonec píská ofsajd. Mladý Sparťan je nicméně po svém příchodu na hřiště úplně všude.

• 89

Rohový kop Baníku odvrátil hlavou Radakovič. Pomalu se blíží nastavený čas.

• 88

Drchal v další tutovce, sám před Laštůvkou se snažil lobovat, ale míč vlastně ani pořádně neodlepil z trávníku.

• 87

Frýdek vyřešil komplikace ve středu pole razantním odkopem do autu.

• 86

Ostrava se teď už několik minut pořádně nedostala k míči, vypadá to, že domácí si už tři body pohlídají.

• 84

Drchal mohl přidat další zásah! Střídající žolík vybojoval míč po Zahustelově centru a jeho pohotové zakončení musel zlikvidovat Laštůvka.

• 83

I v deseti drží Pražané delší dobu míč na svých kopačkách.

• 81

Baník se nadále snaží se zápasem něco udělat, domácí ale stále hrozí z brejků.

• 80

Střídá také trenér Páník, Martina Filla nahradil Jakub Šašinka.

• 79

Poslední střídání Sparty. Adam Hložek jde ze hry, nahradil ho Martin Hašek.

• 77

Gól! Václav Drchal po pár minutách na trávníku splnil přesně to, s čím na hřiště přicházel. Mladý útočník sklepl míč na Dočkala, který ho kolmicí vyslal do samostatného úniku. Mladý útočník Sparty sám před Laštůvkou nezaváhal a zvýšil vedení svého týmu. Sparta Praha - Baník Ostrava 3:1.

• 75

Obrovská šance Baníku na vyrovnání! Po rohovém kopu zakončoval ze dvou metrů Baroš, Nita ale hokejově vytrčil beton a vyrazil míč na tyč!