Fotbalisty Karviné by měl posílit brankář Laštůvka

4. 8. 2016 17:49
Bývalý reprezentační brankář Jan Laštůvka.
Bývalý reprezentační brankář Jan Laštůvka.

Karvinské fotbalisty pravděpodobně posílí brankář Jan Laštůvka. Čtyřiatřicetiletý bývalý reprezentační gólman se nedočkal adekvátní zahraniční nabídky a podle dobře informovaných zdrojů by měl tým nováčka soutěže posílit ve zbytku podzimní části.

Laštůvka před měsícem absolvoval testy v budesligovém Darmstadtu, kde se však na angažmá nedohodl, a v posledních dnech zvažoval i nabídky z turecké ligy. Nakonec však podle informací ČTK zvolí návrat do svého rodného města a mateřského klubu.

Bývalý gólman Ostravy, Doněcku, Fulhamu, West Hamu a Bochumi, kterému po sedmi letech skončila smlouva v ukrajinském Dněpropetrovsku, se s týmem nováčka průběžně připravoval, a pokud stihne podepsat smlouvu, mohl by teoreticky nastoupit už v sobotním utkání proti Brnu.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Elitní ukrajinská skokanka do vody Lyskunová bude reprezentovat Rusko

Sport
5. 12. 2025
ilustrační foto

ANSA: Šest zemí včetně ČR vyzývá EU k zachování hybridních aut po roce 2035

Zahraničí
5. 12. 2025
ilustrační foto

Egyptologové objevili 225 sošek, odkryli tajemství hrobky faraona Šešonka III.

Zahraničí
5. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV