Fotbalová Slavia se ponořila do tmy, na stadionu vypadlo osvětlení

26. 11. 2016 16:10
Stadion v Edenu se ponořil do tmy.
Stadion v Edenu se ponořil do tmy.

Sobotní zápas 15. ligového kola mezi fotbalisty Slavie a Mladé Boleslavi byl za stavu 0:0 od 34. minuty na více než čtvrthodinu přerušen. Důvodem byl výpadek osvětlení na stadionu v Edenu.

Hra se odbývala ve středu pole, když se najednou Eden ponořil do šera. Sudí Radek Příhoda chvíli počkal a po pár minutách poslal hráče do kabin. Fanoušci se mezitím bavili tak, že mávali mobilními telefony a vytvářeli světelné efekty.

Zhruba po čtvrthodině se světla v Edenu opět začala rozsvěcet a o chvíli později utkání opět začalo. Slávistům neplánovaná pauza pomohla, po necelé minutě se totiž po rohovém kopu pohotově střelou přes hlavu trefil kamerunský defenzivní záložník Michael Ngadeu.

Podle regulí musí zápas od přerušení opět začít nejpozději do hodiny, jinak by byl předčasně ukončen.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Plzeň ožije francouzskou kulturou na festivalu Bonjour Plzeň

Domácí
1. 11. 2025

Pošta vydala známky s Kubišovou, byly dopředu vyprodané

Domácí
1. 11. 2025
Christopher Judge

Začíná brněnský Comic-Con, láká na herce z filmů, seriálů i počítačových her

Kultura
1. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ