Kerbr se vrací z Liberce zpět do Slovácka. Jefremov zůstává dál

29. 12. 2015 16:30
Milan Kerbr
Milan Kerbr

Kádr fotbalistů Slovanu Liberce doznal ještě před startem zimní přípravy prvních změn. Záložník či útočník Milan Kerbr se po půl roce vrací do Slovácka, s nímž se zástupci Liberce nedohodli na prodloužení jeho hostování. V severočeském celku naopak minimálně do konce sezony zůstane ruský záložník Dmitrij Jefremov, který ve čtvrtém celku tabulky hostuje z CSKA Moskva.

Dvacetiletý Jefremov letos v dresu Liberce odehrál v lize šest utkání, dalších pět přidal ruský reprezentant do 21 let v Evropské lize, kde se jednou zapsal i mezi střelce. O šest let starší Kerbr nastoupil k 14 ligovým duelům, v nichž dal dva góly. V Evropské lize si zahrál devětkrát.

"Po sportovní stránce jsme chtěli, aby Kerbr pokračoval, protože si myslíme, že ještě neukázal vše, co v něm je," uvedl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar na klubovém webu. "Už se ale adaptoval a jeho výkonnost by na jaře šla nahoru. Je to typ hráče, kterých v týmu moc nemáme, vysoký, soubojový, ale podmínky pro nás byly neakceptovatelné," dodal.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Smrtelných případů přibývá, kabinet řeší regulaci psychotropních látek

Domácí
27. 4. 2026
ilustrační obrázek

Lhůta pro zájem o zvláštní pobyt Ukrajinců končí ve čtvrtek, přihlásilo se 45 000 lidí

Zahraničí
27. 4. 2026
ilustrační obrázek

Vance evakuován jako první? Trumpovi se prostě nechtělo odejít uprostřed kouzelnického triku

Zahraničí
27. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ