Liberecký Sýkora na podzim zářil: Nejlepší půlrok v kariéře, říká

25.12.2016 14:34

Roman Potočný z Liberce (v bílém) si kryje míč před dotírajícím Chvátalem.

Fotbalová liga
Olomouc porazila Liberec a slaví čtvrtou výhru v řadě

Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin... více

Tomáš Souček (v červenobílém) v souboji s Rudolfem Reiterem.

Slavia si poradila s Bohemkou, ligu vede znovu o tři body

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Slavie vyhráli ve 23. ligovém kole na půdě Bohemians 1905 3:0 a dál vedou tabulku o tři body před Plzní. Červenobílí... více

Roman Procházka se spoluhráči poté, co vstřelil vítěznou branku.

Jediný střelec Plzně
Nebyl to hezký zápas, ale důležité jsou tři body, řekl Procházka

Plzeňský záložník Roman Procházka jediným gólem rozhodl prvoligový zápas s Jabloncem a tři body považoval za hodně důležité. Slovenský fotbalista přiznal, že... více

Jean-David Beaugel (vpravo) z Plzně bojuje o míč s jabloneckým Tomášem Holešem.

Český fotbal
Plzeň doma zdolala Jablonec, Dukla schytala debakl od Olomouce

Aktualizováno 02.03. 17:34Fotbalisté Plzně ve 23. kole první ligy doma porazili Jablonec 1:0 gólem Romana Procházky z 22. minuty. Obhájci titulu se na druhém místě tabulky bodově... více