Penalta i červená. Plzeň vyhrála přestřelku s Jabloncem

16.09.2019 20:01 Původní zpráva Aktualizováno 16.09. 21:34

On-line

Obnovit

• 90+6

Plzeň byla dnes lepším týmem a zaslouženě vyhrála. Jablonec kousal, ale k bodům jeho snaha nevedla. To je vše, děkujeme za pozornost.

• 90+6

Konec zápasu.

• 90+5

A Chorý znovu na zemi. Běží poslední minuta.

• 90+3

Chorý to udělal nejlépe, jak mohl. Na útočné polovině si pokryl míč a nechal se faulovat. Domácí shromážďují vteřinku za vteřinkou.

• 90+1

Nastavuje se pět minut. Sýkorova rána pravačkou nadělala Hruškovi velké problémy, ale branku uhájil.

• 90

Hraje se poslední minuta. Dokáží hosté využít přesilovku?

• 88

Jablonec měl k dispozici přímý volný kop z takřka ideální pozice, Pilíkův pokus ale trefil pouze Chorého do obličeje.

• 86

Verdikt změněn. Lukáš Hejda vidí červenou a v zápase končí. O správnosti svědčí i fakt, že stoper Plzně se ani nerozčiluje.

• 85

Sudí Rejžek se běží podívat na monitor.

• 83

Doležal upaloval na branku, ale byl nevybíravě trefen zezadu. Hejda vidí žlutou kartu, ale dost možná se mohlo jednat o červenou. Akci přezkoumává video.

• 82

Odpracováno má i Michael Krmenčík, na hrotu ho na poslední minuty zastoupí Tomáš Chorý.