Fotbalová liga
Pískot na Letné. Zoufalá Sparta podlehla lepšímu Slovácku

14.07.2019 18:58 Aktualizováno 14.07. 21:01

Fotbalisté Sparty vstoupili do nového ligového ročníku překvapivou domácí porážkou 0:2 se Slováckem a prožili nepovedenou soutěžní premiéru pod novým trenérem Václavem Jílkem. Hosté rozhodli o své historicky první výhře na Letné v nejvyšší soutěži už během úvodní půlhodiny. V 19. minutě je poslal do vedení Jan Kalabiška a ve 30. minutě přidal pojistku Vlastimil Daníček.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Přejít na SpFling.com - skvělý seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít partnera mít sex!

0 hlasů

Když se daří tak se daří a je z toho velká radost.

0 hlasů

Takže tradiční taktika nasadit české hráče, co budou hrát srdíčkem, nevyšla, co, Roso? Srdíčkem se do balónu kopat totiž nedá. Lepší je to nohama a hlavou u toho myslet a jít se fotbalem bavit (i fanoušky) než dělat: MY JSME SPARTA!!!!! Baviči ligy, šašci, mlátiči prázdné slámy. Vaše osvědčené recepty pořád dokola pořád stejně nefungují, Jílek po nejpozději deseti kolech poletí, protože u vás se zametají schody vždy zespoda. Děkujeme za pobavení. Hotoví Jánošíci. Sparta spolehlivě zahraje vyrovnanou parti se všemi daleko papírově slabšími týmy. Už se těším na pohár, s kým vylítnou letos. Lyžaři i policajti tu už byli, teď zbývají snad jen popeláři.