Sedmdesát milionů na marodce. Kadlec má trhlinu ve svalu

7. 2. 2017 11:15
Podobně radostných emocí si možná Václav Kadlec v úvodu jara užívat nebude, jeho přípravu zkomplikovalo zranění.
Podobně radostných emocí si možná Václav Kadlec v úvodu jara užívat nebude, jeho přípravu zkomplikovalo zranění.

Útočník Sparty Václav Kadlec by mohl zmeškat start jarní části sezony. Agent fotbalového reprezentanta Pavel Paska deníku Blesk řekl, že hráč má trhlinu ve svalu. Pražský klub na dotaz ČTK Kadlecův zdravotní stav a případnou délku absence nekomentoval.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista kvůli svalovým problémům už vynechal závěr podzimu. Na soustředění ve Španělsku Kadlec zasáhl do dvou zápasů, ale opět se zranil. "Je to smůla. Vašek tam má drobnou trhlinu. Teď volíme ten nejlepší lékařský postup," uvedl Paska.

Kadlec se do Sparty vrátil loni v létě z dánského Midtjyllandu, údajně za 73 milionů korun. Za letenský tým odehrál jedenáct soutěžních utkání a vstřelil tři branky.

Sparťané zahájí druhou polovinu sezony příští čtvrtek na hřišti Rostova v prvním kole play off Evropské ligy.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Andrej Babiš

Jde do tuhého. Prezident chce po Babišovi vysvětlit, jak vyřeší střet zájmů

Domácí
5. 11. 2025
ilustrační foto

V Německu zabil 10 pacientů, aby měl méně práce na noční. Má doživotí

Zahraničí
5. 11. 2025
ilustrační foto

Vražd je o pět víc než loni, nejvíc na jihu Moravy. Ale kriminalita mírně klesla

Domácí
Aktualizováno: 5. 11. 2025 13:13

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ