Šilhavý před zimní pauzou: Nesmíme usnout na vavřínech

05.12.2016 06:31

Ostravský Milan Baroš v souboji s olomouckým Houskou.

Fotbalová liga
Baník prohrál v Olomouci, o vítězství Sigmy rozhodl jediný gól

Olomoučtí fotbalisté v souboji prvoligových nováčků doma porazili Ostravu 1:0 a vrátili se na třetí místo tabulky před Spartu. Předposlední Baník po čtyřech... více

Josef Šural ze Sparty.

Důležité utkání
Bitva o Evropu. V souboji neporažených přivítá Sparta Jablonec

Páteční předehrávku 25. kola první fotbalové ligy obstará důležitý duel o evropské poháry. Sparta doma na Letné přivítá Jablonec a vítěz zápasu se minimálně do... více

Slávistický Sýkora v pohárovém souboji s Mladou Boleslaví.

MOL Cup
Hušbauer a Stoch zrežírovali výhru, Slavia je ve finále poháru

Fotbalisté Slavie Praha porazili v semifinále domácího poháru MOL Cupu Mladou Boleslav doma 2:0. Úřadující ligový mistr rozhodl o výhře na startu druhé půle,... více

Trenér pražské Slavie Jindřich Trpišovský.

Sešívané vítězství
Je to pro nás boj. Výsledky jsou lepší než hra, říká Trpišovský

Původní zpráva Ještě o přestávce mu moc do smíchu nebylo, po závěrečném hvizdu se však mohl radovat. Slavia porazila Karvinou 3:2 a přiblížila se vedoucí Plzni na pouhé čtyři... více