01.03.2020 16:24 Původní zpráva Aktualizováno 01.03. 19:06

Konec utkání.

• 90+4

Ani Masopustova snaha nepřinesla ovoce.

• 90+2

Hosté byli celý zápas opticky lepší, ale kromě pár výjimek si nic extra nevytvořili. Slovácko si důležité tři body těžce vydřelo.

• 90+1

Nastavuje se 5 minut.

• 89

Góóól! Slovácko pojišťuje výhru. Šimkův načechraný oblouček umisťuje do sítě Ondřej Zahustel. Stav utkání 2:0.

• 88

Hofmann si klidu poradil s dotírajícím Olayinkou.

• 86

Kolář nyní vyčaroval zákrok z říše snů proti hlavičkujícímu Zahustelovi a udržel naději pro své spoluhráče.

• 84

Sešívaní se uchylují jen k centrům, které si zatím domácí v poklidu dokáží sbírat.

• 81

Dva hráči Slovácka se srazili ve vzdušném souboji, na hrací plochu byli ihned přivoláni lékaři. Na první pohled jsou zjevné krvavé zranění.

• 80

Tlak hostů se během posledních deseti minut výrazně obměkčil. Jako by hráči pořádně nevěděli, jak mají hrát.

• 78

A další faul Olayinky.

• 77

Domácí příznivci se hodně snaží urputným fanděním vyburcovat své miláčky k udržení výsledku.