Slavii se na soustředění daří. Vysokou výhru vystřelil Mešanovič

11.01.2017 11:51

Karviná deklasovala v 18. kole fotbalové ligy Zlín 4:0.

Jarní část
Karviná smetla Zlín, zářil Wágner. Sestup se vzdaluje

Karviná deklasovala v 18. kole fotbalové ligy Zlín 4:0 a v jarní části soutěže je pod trenérem Josefem Muchou zatím stoprocentní. Domácím vystřílel třetí výhru... více

Osvětlení nebylo v pátek na Dukle zrovna ideální.

Problémy s osvětlením
Na Julisce se hrát dalo, liga má mít však kvalitní podmínky

Původní zpráva Zhaslé reflektory na jednom ze stožárů posunul výkop utkání Dukla-Jablonec (0:1) o čtvrt hodiny, v průběhu prvního poločasu se muselo střetnutí ze stejného... více

Guélor Kanga se hned v prvním soutěžním zápase za Spartu nebál jít kopat penaltu.

Fotbalové shrnutí
Hrabě glosuje: Posily Sparty se uvedly, Slavii převaha nepomohla

GlosaPo dlouhé zimní přestávce může český fotbalový fanoušek znovu zbystřit. O víkendu se totiž sedmnáctým kolem opět rozjela nejvyšší česká fotbalová soutěž.... více

Stanciu pomohl Spartě hned v prvním zápase gólem.¨

Snový start
Za týden budeme ještě lepší, věří Stanciu po gólovém debutu

Téměř ideální debut v české lize prožil rumunský fotbalista Nicolae Stanciu. Stačilo mu pět minut, aby vystřelil Spartě vítězství nad Libercem. Svou gólovou... více