20.07.2019 19:11 Aktualizováno 20.07. 20:14

Fotbalisté Slavie na pozápasové děkovačce.

Ligová předehrávka
Zelený: Nebyl to pohodový trénink. V Kluži to bude jiné, ví Škoda

Fotbalisté pražské Slavie připustili, že jim vítězství v Českých Budějovicích dodá více klidu před úterním úvodním utkáním 4. předkola Ligy mistrů v rumunské... více

Adam Hložek (v rudém) při snaze proniknout obranou Baníku.

Český fotbal
Ligový víkend: Spartu čeká boj s Ostravou, Plzeň jede do Teplic

Po čtvrtečních nepovedených odvetách třetího předkola Evropské ligy, kdy vypadli fotbalisté Plzně, Sparty i Mladé Boleslavi, pokračuje šestým kolem nejvyšší... více

Jusuf hilál (v červenobílém nejvýše) v souboji s českobudějovickou obranou při jednom z centrů.

Slavia drtivě přehrála Budějovice, mezi střelci Stanciu i Škoda

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Slavie v předehrávce 6. kola první ligy zvítězili v Českých Budějovicích 3:0. Obhájce titulu rozhodl až v druhém poločase,... více

Kruté vyřazení. Takhle to skončit nemělo, litoval Takács.

3. předkolo
Kruté vyřazení. Takhle to skončit nemělo, litoval Takács

Obránce Ladislav Takács po vyřazení fotbalistů Mladé Boleslavi v 3. předkole Evropské ligy s FCSB nejvíce litoval neproměněné šance z úvodní minuty odvety, kdy... více