Teplice dostaly pokutu, Šichor si dva zápasy nezahraje

31. 7. 2015 05:00
Fotbalista Baníku Ostrava Marek Šichor.
Fotbalista Baníku Ostrava Marek Šichor.

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala ostravského záložníka Marka Šichora zastavením činnosti na dva zápasy. Důvodem je vyloučení za surovou hru v závěru ligového utkání Baníku v úvodním kole na hřišti Brna.

Disciplinárka rovněž udělila pokutu 5000 korun Teplicím za nedostatečnou pořadatelskou službu v přípravném utkání s Drážďanami, během kterého vtrhl na hřiště nahý fanoušek německého soupeře.

Komise se na příštím zasedání 6. srpna bude zabývat chováním fanoušků v duelu mezi Plzní a Slavií. Oběma klubům hrozí trest a Plzni navíc i za nedostatečnou pořadatelskou službu. Kvůli fanouškům bylo zahájeno řízení i s Bohemians Praha 1905 za duel se Zlínem.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Ožana Jaroslav

Další čtení

Ondřej Prokop

Pražští radní odvolali Prokopa z dozorčí rady dopravního podniku

Domácí
22. 6. 2026

ČNB: Bankám v 1. čtvrtletí stoupl čistý zisk o osm procent na 29,55 miliardy Kč

Ekonomika
22. 6. 2026

Střelba v Montrealu si vyžádala tři mrtvé, včetně podezřelého

Zahraničí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ