Teplické vedení bude řešit bídné výkony. Odvolá kouče Šmejkala?

24. 9. 2018 14:42
Zůstane Daniel Šmejkal na lavičce Teplic?
Zůstane Daniel Šmejkal na lavičce Teplic?

Vedení fotbalistů Teplic svolalo na úterý mimořádné zasedání představenstva, na kterém bude řešit neuspokojivé výkony a výsledky A-týmu v první lize. V ohrožení by mohl být trenér Daniel Šmejkal.

Teplice měly špatný už závěr jarní části minulé sezony a ve formě nejsou ani na začátku tohoto ligového ročníku. Severočeši ve víkendovém utkání prohráli v brněnském azylu Opavy 0:2 a za poslední sedm kol si připsali jedinou výhru. V tabulce jsou Teplice až dvanácté a mají jen tříbodový náskok na předposlední Olomouc. Za posledních 16 ligových duelů severočeský tým zvítězil pouze dvakrát.

Devětačtyřicetiletý Šmejkal vede Teplice od sezony 2016/17 a v lize s nimi má téměř vyrovnanou bilanci 23 výher, 22 remíz a 24 porážek. V prvním ročníku s ním Severočeši skončili na pátém místě tabulky a až v posledním kole přišli o účast v evropských pohárech. V minulé sezoně dovedl Šmejkal Teplice na osmou příčku.

"Vedení klubu chápe rozhořčení fanoušků a neuspokojivou situací se bude zabývat na úterním mimořádném jednání představenstva, po kterém přineseme další informace a kroky, jež budou následovat," uvedl klub v prohlášení na sociální síti.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Dalibor Glück

Další čtení

ilustrační foto

Francouzského vojáka v Iráku zabil dron Šáhed, řekl velitel jednotky

Domácí
13. 3. 2026
ilustrační foto

Český řidič autobusu dostal za tragickou nehodu v Německu podmínečné vězení

Zahraničí
13. 3. 2026
ilustrační foto

Dětem otec zabil matku. Lidé jim ve sbírce darovali přes milion korun

Domácí
13. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ