Sparta na Dukle dvakrát prohrávala, přesto veze výhru

18.02.2019 17:45 Původní zpráva

On-line

Obnovit

• 95

Sparta předvedla další rozpačitý výkon. Na Dukle dvakrát prohrávala, ale předvedla silnou mentalitu a v závěrečné desetiminutovce dokázala utkání převážit na svoji stranu, když tři body trefil Tetteh. To je pro dnešek vše, děkujeme za pozornost.

• 94

Konec zápasu.

• 91

Nastavují se 4 minuty.

• 90

Obrovská šance Dukly! Centr do malého vápna Nita nedokázal zneškodnit a z následného závaru domácí míč za brankovou čáru nedokopali.

• 88

Plechatý zahrál velmi neobratně a míč trefil rukou. Rozhodčí Královec dostal od videa pokyn, aby situaci nepřezkoumával a hra tak pokračuje dále.

• 87

I domácí se dostali k šanci, pěkný křižný pas našel aktivního Miloševiče, jehož pokus zablokovala dobře stojící obránce.

• 85

Dukla je nucena otevřit hru, což dává Spartě prostor k brejkům. Z jednoho takového mohl udeřit Civič, míč mu ale na poslední chvíli odkopl jeden z obránců.

• 81

Góóól! Sparta se poprvé dostává do vedení. Naprosto přesný centr Hanouska našel úplně volného Tetteha, který s hlavičkou neměl vůbec žádný problém a překonal Radu. Stav 2:3.

• 79

Po podařené sekvenci přišla na řadu zase tak trochu odpočinková, jako by se oba týmy šetřily na závěrečných deset minut.

• 77

Ivan Ostojič zkosil zezadu Martina Haška a zaslouženě inkasuje žlutý kartónek.

• 74

Končí také Moberg Karlsson, jenž má za sebou poměrně povedenou premiéru. Hostující hru se bude snažit oživit křídelník Civič.

• 72

Domácí cítí šanci a posílají na hrot útoku bijce Jana Holendu. Místo mu přepustil Robert Koval.

• 71

Čtvrtý gól v zápase otevřel stavidla a oba týmy se dostávají do solidních příležitostí. V jedné z nich nyní Tetteh v těžké pozici nedokázal ohrozit soupeřovu svatyni.

• 68

Tetteh obral o míč posledního Raspopoviče a upaloval sám na branku, Rada sparťanského střelce ale vychytal!

• 65

Nedorozumění v rozehrávce hostů nedokázal Podaný výrazně potrestat.

• 64

Góóól! Sparta se dokázala znovu velmi rychle zotavit. Ondřej Zahustel vyskočil nejvýše a Sáčkův přímý volný kop usměrnil za záda Rady. 2:2.

• 63

Kozma nevybíravě sestřelil Hanouska, za což vidí žlutou kartu.

• 62

Nečekanou pauzu způsobilo zavlažení trávníku, které se z ničeho nic spustilo a pobavilo přítomné obecenstvo.

• 60

Kouč Ščasný sáhl hned k další změně, možná trochu překvapivé. Skončil střelec gólu Kanga, jeho místo zaujal Martin Hašek.