Obnovit

• 90+4

To je z dnešního fotbalového odpoledne, podvečera a večera všechno, děkujeme za pozornost.

• 90+4

Konec zápasu. Slavia nakonec vytěžila z tlaku ve druhém poločase vítěznou branku, když se v 85. minutě pěkně trefil Souček. Sešívaní tak udrželi pětibodový náskok a čele soutěže a k zisku titulu jim stačí uhrát bod ze dvou utkání. Slavia porazila Jablonec 2:1.

• 90+3

Jovovič to zkusil z těžké pozice a poslal míč zhruba do míst, kam před malou chvílí jeho kapitán Hübschman.

• 90+2

Kratochvílův centr odvrátil Souček a Hübschman následně poslal střeleckým pokusem míč daleko na tribunu.

• 90+2

Utkání sleduje přímo v Edenu 11124 diváků.

• 90+1

Hosté se nemohou dostat k míči, a tedy ani k nějakému souvislému tlaku.

• 90

Nastavují se čtyři minuty.

• 89

Jan Chramosta posílí na závěrečné minuty ofenzivní potenciál Jablonce, vystřídal Jakuba Považance.

• 88

Baluta skolil Jovoviče a vidí žlutou kartu.

• 87

Slavia pokračuje v aktivitě a už to moc nevypadá, že by Jablonec měl síly utkání zdramatizovat.

• 85

GÓL! Jako už tolikrát v této sezoně vytrhl Slavii trn z paty Tomáš Souček. Český reprezentační záložník převzal míč na hranici vápna a skvěle umístěným obstřelem nedal Hrubému šanci. Slavia - Jablonec 2:1.

• 83

Součkovi nesedla střela, ale sešívaní v posledních chvílích zamkli soupeře na jeho polovině.

• 82

Baluta zakončoval akrobaticky přes hlavu. Nebyl to vůbec marný pokus, ale skončil nad břevnem.

• 81

Posledních deset minut základní hrací doby odstartuje slávistický roh.

• 80

Baluta se ihned zapojil do hry, jeho centr ale zachytil Hrubý.

• 79

Oba týmy střídají. Poslední změna Slavie se týká Petera Olayinky, kterého nahradí Alexandru Baluta. V jabloneckém dresu odchází Michal Trávník, do hry jde Tomáš Pilík.

• 78

Stoch tentokrát trefil bránu, Hrubý ale zachytil míč do koše. Důležitý zákrok, na dorážku číhalo hned několik můžu v sešívaném dresu.

• 76

Po chvíli váhání odpískal Nenadál faul na Van Burena a slávisté opět mohou z dobré střelecké pozice prověřit Hrubého.