Obnovit

• 93:00

Konec utkání.

• 92:00

Gól, 1:4 pro Spartu! A pozor, Karabec odehrál tři ligové minuty na zeleném pažitu a hned slaví branku. Dobře si ve vápně zpracoval nahrávku od Drchala a definitivně tak potvrdil první jarní vítězství na půdě soupeře.

• 90:00

Sudí nastavuje tři minuty.

• 90:00

Sparta v závěru střídá a to dvojnásobně. Odchází Adam Hložek a Guélor Kanga, přichází dvojice Andreas Vindheim a Adama Karabec.

• 88:00

Závěr se dohrává v relativně poklidném tempo, sparťané se drží na míči, ale nikam se neženou. Karviná už nejspíš tuší, že dobře rozehraný zápas ztratí.

• 86:00

Kanga rozehrál standardku z téměř třiceti metrů o pár centimetrů výš, než by hlavičkující Krejčí potřeboval. Míč míří pár centimetrů nad břevno branky domácích.

• 84:00

Šlapák na Frýdka ocenil sudí Zelenka žlutým trestem pro Milana Rundiće.

• 82:00

Střídá se i na druhé straně. Dnes už si nezahrají David Moberg Karlsson a Bořek Dočkal, na zelený pažit naopak vbíhají Michal Trávník s Matějem Hanouskem.

• 79:00

Trojí střídání na lavičce domácích. Dnes už si nezahrají Abdulrahman Taiwo, Ondřej Lingr a Vojtěch Smrž, nahradí je Vukadin Vukadinović, Ivan Želizko a Dávid Guba.

• 78:00

Hanckovu ránu ze šestnáctky zastavil v poslední chvíli zákrokem nohou Bolek.

• 76:00

Hosté střídají, do hry se po velmi dlouhé době podívá Václav Drchal, který nahrazuje Benjamina Tetteha.

• 73:00

A mohlo být ještě hůř, to je neskutečný obrat hry, jakou sledujeme v Karviné. Hložek mohl navýšit vedení, vypálil na hranici šestnáctky, jenže Bolek jistě zasáhl a drží balon ve svých rukavicích.

• 68:00

Tetteh se po fatálním selhání Karviné dostal do přečíslení společně s Mobergem Karlssonem, Santos však ghanského útočníka přesprintoval a zachránil tak čtvrtou inkasovanou branku domácích.

• 64:00

Gól, 1:3 pro Spartu! Tak nevím, jak Kotal v kabině ke svým svěřencům promluvil, nicméně rozhodně to padlo na úrodnou půdu. Střelecké trápení prolomil i Bořek Dočkal, kterému přesně namazal do malého vápna Frýdek. Bolek po inkasované brance jen bezmocně kouká po svých spoluhráčích, defenziva Karviné se ve druhé půli rozpadla.

• 63:00

Střídání domácích, ze hřiště odchází Ndefe, nahrazuje ho Adriel D´Avila Ba Loua.

• 62:00

Ten nebyl povedený, Kanga si ho za rámeček nedá. Sparta je však posledních deset minut jasně dominantní, Karviná se na zeleném pažitu nedostala k ničemu.

• 60:00

Letenský mančaft je střelecky při chuti, do druhé půle nastopil úplně jiný tým. Hložek to zkusil z dálky, tečovaná rána míři vedle a je z toho rohový kop pro hosty.

• 56:00

Tetteh sice zakončil bez bázně a hany, v malém vápně z otočky před Bolekem nezahával, třetí branka hostů však kvůli ofsajdu neplatí.

• 54:00

Gól! Sparta jde do vedení 1:2. Hložek se střelecky probudil a nekompromisně poslal snad ze třiceti metrů balon do stejného místa, jako jeho spoluhráč. I tentokrát byl Bolek proti takové dělovce bezmocný.