Slavia se s neoblíbeným soupeřem nadřela, výhru trefil Hušbauer

15.07.2019 17:50 Původní zpráva

On-line

Obnovit

• 90+3

Slavia nakonec zvládla roli favorita a dokázala na úvod nového ročníku vybojovat tři body, nicméně se na ně hodně nadřela, až v 70. minutě jim výhru vystřelil Josef Hušbauer. Domácí měli několik příležitostí, v prvním poločase i gólových, ale nedokázali se prosadit. Odvedli však sympatický výkon a nemusí se za partii s obhájcem mistrovského titulu stydět.

• 90+3

Utkání právě skončilo.

• 90+3

V úplném závěru mohl pojistit výhru Slavie Zmrhal, ani napotřetí ale nevyzrál na Dostála, tentokrát ani netrefil bránu.

• 90

Poznar prováhal čas ke střele a následně trefil hráče před sebou. Stejně tak o chvíli později i Buchta-

• 90

Základní hrací doby uplynula, nad její rámec poběží ještě tři minuty.

• 86

Zlín se nadechuje k závěrečnému náporu. První náznak zlikvidoval vracející se Souček.

• 83

Střídající Alex Král se ihned dostal za zlínskou obranu, ale padající Stanislav Dostál nakonec dokázal nebezpečnou střelu zlikvidovat.

• 82

Na posledních deset minut si zahraje Král místo Traorého, jehož potleskem doprovázejí i diváci Zlína. Ve stejný čas střídají i domácí, Argentince Podia nahrazuje Nečas.

• 78

Jusúf si nasměroval míč doprostřed hřiště a rozhodl se por střelu. Pokus poslal do míst, kde byl připravený Dostál.

• 77

Coufal si nabíhal na centr z levé strany, z první ale nezamířil přesně a ohrozil spíš diváky za brankou.

• 75

Slavia po vedoucí brance ožila. Ševčík hledal skákavým centrem Zmrhala uvnitř pokutového území, ten ale netrefil balón a Dostál nemusel zasahovat.

• 74

O čtyři minuty později přichází na poslední čtvrthodinu na straně Zlína Hnaníček, odpracováno už má naopak Džafič.

• 70

GÓÓÓL!!! Slavia se konečně dočkala gólu. Po několika odrazech se míč dostal až ke kopačce JOSEFA HUŠBAUERA, který z hranice malého pokutového území překonal po zemi střelou k tyči Dostála.

• 66

Také domácí poprvé střídají. Na hřiště se podívá Mašek, který nahrazuje Gruzínce Čanturišviliho.

• 64

První žlutou kartu zápasu vidí domácí Buchta po skluzu na pravbé straně hřiště.

• 57

O minutu později dochází ke druhému střídání na straně hostů. Van Burena nahrazuje Jusúf, který si odkope ve slávistickém dresu první minuty.

• 56

Dostál poprvé překonán, ovšem jen na chvíli. Traoré si naskočil na centr a hlavičkoval pouze do tyče, od které se balón odrazil do hlavy zlínského brankáře a následně do bezpečí.

• 52

Rychlý kontr Zlína musel vyřešit až vyběhnutím Kolář, který poslal míč do zámezí.

• 47

Hosté mají aktivní nástup a hned zatlačili Zlín, domácí dokázali zblokovat všechny pokusy soupeře.