Van Kessel má jasno: Zlín je vesnice, v Evropě nic neuhraje

Autor: - cih -

Trenér Vrba burcuje své svěřence při zápase s FCSB.

Vítězná Plzeň
Postup je nadstavba! Ne samozřejmost, hlásí po triumfu Vrba

Původní zpráva Domácí prostředí a skvělý výkon. Takové faktory poslaly plzeňskou Viktorii do jarní fáze Evropské ligy. Západočeši ve Štruncových sadech porazili poprvé v... více

Fotbalista Robinho.

Fotbal
Devět let vězení! Fotbalistu Robinha odsoudili za sexuální násilí

Brazilský fotbalový útočník Robinho, který dříve působil v Realu Madrid, Manchesteru City či AC Milán, byl v Itálii nepravomocně odsouzen k devíti letům vězení... více

Fotbalisté Slavie v duelu s Maccabi Tel-Aviv.

Evropská liga
Hušbauer srazil Maccabi, postup je blízko. Zlín ztratil všechny šance

Původní zpráva Aktualizováno 23.11. 23:01Slávisté vyhráli v 5. kole základní skupiny Evropské ligy na hřišti Maccabi Tel Aviv 2:0 a přiblížili se k postupu. O vítězství českého mistra rozhodl dvěma... více

Fotbalisté Villarealu po výhře nad Astanou postupují do jarní fáze EL.

Soupeři Slavie
Villareal po výhře nad Astanou postupuje, slaví i nováček z Östersundu

Aktualizováno 23.11. 21:34Fotbalisté Villarrealu vyhráli 3:2 v Astaně a zajistili si místo v play-off Evropské ligy. Do vyřazovací části dnes také prošly Nice, Salcburk a pohárový... více