Fousek končí ve fotbalovém svazu

Sport
20. 3. 2007 18:01
Generální sekretář ČMFS Petr Fousek
Generální sekretář ČMFS Petr Fousek

Generální sekretář ČMFS Petr FousekVýkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu na úterním zasedání odvolal generálního sekretáře Petra Fouska kvůli neplnění pracovních povinností. Na tiskové konferenci po jednání výboru o tom informoval mluvčí svazu Václav Tichý.

Hlavním důvodem Fouskova odvolání byl podle Tichého špatný chod sekretariátu. "Chceme zkvalitnit práci aparátu," doplnil místopředseda ČMFS Vlastimil Košťál. Fousek, který je šéfem evropského futsalu, nicméně zůstává zaměstnancem svazu.

Na uvolněný post bude vypsáno výběrové řízení a do dvou měsíců by měl být znám nový generální sekretář. Do konkursu se může přihlásit i Fousek, který svou funkci zastával od roku 2001.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026
ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ