Do Slavie se vrací na hostování Hloušek

29. 7. 2011 22:59
Slavia má posilu - Hlouška.
Slavia má posilu - Hlouška.

Fotbalisty pražské Slavie posílí Adam Hloušek. Ofenzivní záložník se vrací do Edenu na roční hostování z Jablonce, kterému nyní patří. Novináře o tom po utkání prvního ligového kola informoval generální ředitel Slavie Miroslav Platil.

Třiadvacetiletý Hloušek se vrací do Slavie po půl roce. V zimní přestávce odešel do německého Kaiserslauternu, kde se mu dařilo, ale klub na něj nedokázal uplatnit finanční podmínky opce. Proto zamířil dočasně zpět do mateřského Jablonce, ale sezonu nakonec odehraje v Edenu.

"Návrat do Slavie pro mě hodně znamená. Určitě se čekalo, že odejdu spíše do zahraničí, ale Slavia byla velmi konkrétní a její zájem mě potěšil. Chci zpátky nastartovat to, co začalo už na jaře, chci se ještě víc zlepšit a hlavně Slavii pomoci," řekl novinářům Hloušek.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Plzeň ožije francouzskou kulturou na festivalu Bonjour Plzeň

Domácí
1. 11. 2025

Pošta vydala známky s Kubišovou, byly dopředu vyprodané

Domácí
1. 11. 2025
Christopher Judge

Začíná brněnský Comic-Con, láká na herce z filmů, seriálů i počítačových her

Kultura
1. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ