Gólman Hruška boural. V Příbrami zdemoloval svůj McLaren

27. 5. 2013 16:57
Gólman Hruška v souboji tváří v tvář ostravskému Barošovi.
Gólman Hruška v souboji tváří v tvář ostravskému Barošovi.

Brankář příbramského fotbalového klubu Aleš Hruška měl po nedělním vítězném utkání s Brnem nehodu. Jeho vůz McLaren dostal v Příbrami na mokré vozovce smyk a narazil do veřejného osvětlení a dvou dopravních značek. Při kolizi nebyl nikdo zraněn, uvedl server pribram.cz. Policie vyčíslila škodu na dva miliony korun.

Mluvčí příbramské policie Monika Schindlová potvrdila, že v Příbrami v ulici Politických vězňů před 21:30 havaroval vůz McLaren. Sedmadvacetiletý řidič jel podle ní zřejmě nepřiměřenou rychlostí a dostal se do protisměru. Muž podle ní před jízdou nepil alkohol. "Dechová zkouška byla negativní," řekla Schindlová.

Vůz podle serveru zničil sloup poblíž cukrárny Rio a zastavil se až o několik desítek metrů dál před restaurací Velký kotel. "Náš brankář je v pořádku, z nehody vyvázl nezraněn," řekl pribram.cz mluvčí příbramského prvoligového klubu Zdeněk Brož. Příbram v neděli porazila
Brno 2:0, a pojistila si tak účast v příštím ligovém ročníku.

Nehodu měl před několika dny také hokejový reprezentant Jakub Voráček, který nedaleko Kladna s vozem Ferrari California narazil do nákladního auta. Kolize se obešla bez zranění, vznikla při ní škoda za více než tři miliony korun.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Dva muži naházeli z mostu do Vltavy 11 elektrokoloběžek. Policie po nich pátrá

Domácí
28. 11. 2025
ilustrační foto

Výstraha před ledovkou! Zasáhne půl Česka a vydrží i přes den

Domácí
28. 11. 2025
Plynovod nad mořem - ilustrační foto

Německý soud uvalil vazbu na Ukrajince kvůli explozi plynovodu Nord Stream

Zahraničí
28. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV