Sparta podala protest. Nelíbil se jí výkon rozhodčího Královce

11. 3. 2013 16:13
Pavel Královec.
Pavel Královec.

Fotbalová Sparta podala v pondělí protest ke komisi rozhodčích proti výkonu sudího Pavla Královce v nedělním utkání 19. kola první ligy proti Jablonci. Pražané tvrdí, že je sudí několikrát poškodil. Zápas skončil 2:2 poté, co Sparta dohnala dvoubrankové manko.

"Sudí se v utkání dopustil chybných verdiktů, které hrubě ovlivnily utkání v neprospěch ACS," uvedl klub ve stručném prohlášení na svém webu. Sparta se cítila být poškozena především v 82. minutě, kdy se marně dožadovala nařízení penalty po souboji jabloneckého obránce Pavla Eliáše s domácím útočníkem Davidem Lafatou.

Komise rozhodčích se bude podnětem Sparty zabývat na úterním zasedání. O den později bude Královec rozhodovat prestižní odvetný zápas osmifinále Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a Arsenalem.

Autor: ČTK Foto: ČTK/getphoto.cz/Vacek Vlastimil

Další čtení

ilustrační obrázek

Nový projekt v Pardubicích: Cvičná kuchyň naučí nevidomé samostatnosti při vaření

Domácí
7. 7. 2026
Studenti FEKT VUT v Brně sledují živý přenos startu rakety Falcon 9 společnosti SpaceX, která vynáší na oběžnou dráhu družici KOSTKA

Družice z dílny VUT krouží kolem Země, mise studentů začala startem rakety Falcon 9

Věda a technika
7. 7. 2026

E.ON přichází s novou nabídkou elektřiny se slevou 30 %. Pomáhá zákazníkům využít výhodné ceny ještě v letošním roce

Domácí
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ