<span>Góly útočníka Wilfrieda</span> zachránily Spartě výhru

Sport
15. 7. 2009 20:29
Útočník Sparty Bony Wilfried.
Útočník Sparty Bony Wilfried.
Útočník Sparty Bony Wilfried.Až dva slepené góly střídajícího Bonyho Wilfrieda v závěru zápasu přinesly sparťanským fotbalistům výhru 3:1 nad třetiligovým celkem Loko Vltavín. Sparťanští trenéři se rozhodli v předposledním přípravném utkání dát šanci hráčům, kteří nedostávali v posledních týdnech příliš příležitostí. První gól Letenských dal Jiří Jeslínek.

S výjimkou Hohenedera a Vacka se v úvodní jedenáctce neobjevil žádný z hráčů, u kterých se předpokládá boj o základní sestavu v úvodu sezony. Nečekaně hrál i Došek, u kterého se očekává po návratu z hostování v Xanthi znovu odchod.

Jeslínkův gól z prvního poločasu byl na dlouhou dobu poslední, a když chybu brankáře Kozáčika v 77. minutě využil soupeř k vyrovnání, schylovalo se k překvapení. Jenže Wilfriedovy dva přesné zásahy rozhodly.

Generálka na ligu čeká sparťany v pátek. Od 17:00 se utkají s Viktorií Žižkov v jejím tréninkovém centru v Horních Počernicích.

Foto: ČTK
Autor: ČTK

Další čtení

Plnou parou vpřed! (ilustrační foto)

Na Vltavě odstartoval slavný lodní maraton. Lodě plují z Budějovic do Prahy

Sport
27. 6. 2025
ilustrační foto

Zlatá hokejka: Nejlepším hráčem sezóny je David Pastrňák. Už poosmé

Sport
26. 6. 2025
Nový generální manažer českých fotbalových reprezentací Pavel Nedvěd na briefingu výkonného výboru Fotbalové asociace ČR (FAČR), 24. června 2025, Praha.

Držitel Zlatého míče Nedvěd se stal manažerem českých fotbalových reprezentací

Sport
24. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ