13.12.2017 05:00

Jean David Beauguel vstřelil Bohemce dvě branky.

Útočník Plzně
Beauguelovi hattrick těsně unikl, pak se zranil. V titul stále věří

Plzeňský útočník Jean-David Beauguel vstřelil Bohemians 1905 v zápase 26. ligového kola dva góly už v úvodních 11 minutách, ale hattrick nestihl a na začátku... více

Tomáš Holeš z Příbrami se snaží odpoutat od Kingueho.

Fotbalová liga
Jablonec doma smázl Příbram, nový trenér začal nezdarem

Fotbalisté Jablonce vyhráli v utkání 26. ligového kola nad Příbramí 3:0. Severočeši vedli po poločase brankami Vladimira Jovoviče a Michala Trávníka z penalty... více

Tomáš Chorý (vlevo) se raduje z vedoucího gólu s Milanem Petrželou.

Český fotbal
Plzeň v divokém zápase urvala výhru proti Bohemians

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ON-LINE. Fotbalisté Plzně udolali v 26. ligovém kole Bohemians 1905 3:2 a zabrali po dvou porážkách za sebou. Domácí ztratili dvoubrankové... více

Fanoušci Baníku v domácím zápase proti Dukle.