Klinsmann odmítl nabídku Chelsea

Sport
17. 4. 2007 13:00
bez popisku 7550
bez popisku 7550

Němec Jürgen Klinsmann odmítl nabídku převzít fotbalisty Chelsea. Bývalý slavný útočník a později úspěšný kouč se nechce s rodinou stěhovat z Los Angeles, kde už léta žije. Tvrdí to britský list The Sun, který spekulace o tom, že by dvaačtyřicetiletý Němec mohl po sezoně vystřídat Portugalce Josého Mourinha, v minulém týdnu přinesl.

Do Spojených států prý vyrazila za Klinsmannem delegace Chelsea včetně klubového ředitele Eugena Tenenbauma. Ani jemu se ale nepodařilo kouče přesvědčit ke stěhování se ženou a dvěma dětmi z Kalifornie. Mourinho má u anglického mistra smlouvu do roku 2010 a letos ho může dovést až ke čtyřem trofejím.

O jeho odchodu se nicméně neustále spekuluje. Klinsmann trénoval německou reprezentaci, s níž loni vybojoval třetí místo na mistrovství světa.

Foto: AP

Autor: ČTK

Další čtení

Slávie neměla nad Spartou vyhrát, mohla to být plichta. Byla tam ruka

Sport
12. 5. 2025

Hokejisté vstoupili do MS výhrou nad Švýcary 5:4 v prodloužení, rozhodl Červenka

Sport
9. 5. 2025
ilustrační foto

OH 2028 v Los Angeles chystají zahájení a závěr na dvou stadionech

Sport
8. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ