Levý musel do nemocnice, naštěstí je zdravý

Sport
25. 9. 2016 11:47
Stanislav Levý odjel v průběhu zápasu s Jihlavou do nemocnice, naštěstí je v pořádku.
Stanislav Levý odjel v průběhu zápasu s Jihlavou do nemocnice, naštěstí je v pořádku.

Trenér prvoligových fotbalistů Slovácka Stanislav Levý je po náhlé indispozici, která jej postihla v průběhu sobotního duelu s Jihlavou, zdravotně v pořádku. Osmapadesátiletému kouči se udělalo v závěru prvního poločasu nevolno a odjel do nemocnice. Slovácko po prvním poločase po špatném výkonu prohrávalo 0:1, zápas skončil remízou 1:1.

"Těsně po přestávce jsme trenéra raději převezli osobním autem do nemocnice na odborné vyšetření. Jeho výsledky jsou interní záležitostí pana Levého," řekl médiím tiskový mluvčí Slovácka František Uhříček.

"Necelou hodinu po zápase už byl trenér zpět na stadionu a s asistentem Michalem Kordulou analyzovali utkání. Už v neděli se pan Levý zapojí opět do vedení týmu," dodal Uhříček.

Bývalý obránce Levý odehrál 25 zápasů v reprezentaci, jako hráč získal v roce 1983 mistrovský titul s týmem Bohemians. Trenérsky působil v Německu, Polsku, Albánii a v české lize vedl postupně Žižkov, Slovácko, Plzeň, Zlín. Od nové sezony trénuje Slovácko, kde vystřídal Svatopluka Habance.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

David Pastrňák

Pastrňák má podle hráčů NHL nejlepší přezdívku – „Pasta“ vládne anketě

Sport
Aktualizováno: 18. 4. 2026 12:15
ilustrační obrázek

Česko zůstává v elitní desítce UEFA: šampion půjde do Ligy mistrů přímo i přespříští rok

Sport
17. 4. 2026
ilustrační foto

Proč umřel slavný fotbalista Maradona? Soud znovu otevřel případ

Sport
15. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ