Liberec nadále posiluje. Přivedl i mladého Brazilce

Sport
2. 7. 2012 18:06
Momentka z přípravného utkání Liberce.
Momentka z přípravného utkání Liberce.

Fotbalový Slovan Liberec dál pokračuje v posilování kádru před nadcházející sezonou a vstupem do předkola Ligy mistrů. Úřadující mistr dnes podepsal smlouvu už s pátým novým hráčem během letní přestávky, záložní řadu vyztužil o dvaadvacetiletého Brazilce Maicona Souzu de Jesuse, který naposledy hostoval v Palmeiras.

Levonohého středopolaře čeká druhé angažmá v Evropě, před pěti lety krátce působil v portugalské Braze. "Chci se prosadit do sestavy a pravidelně nastupovat. Rád bych se Slovanem vyhrál ligu i Český pohár," uvedl pro klubový web Souza.

Severočeši už před ním v letní přestávce získal beka Ondřeje Kušníra a trojici ukrajinských mladíků z Dynama Kyjev Jevgena Morozenka, Sergije Ljulku a Artema Butenina.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

BBC: Fotbaloví fanoušci jsou rozhořčeni kvůli americkým vízovým restrikcím

Sport
8. 6. 2026
 Lezec Adam Ondra na Světovém poháru v Praze

„Vůbec jsem to nečekal.“ Ondra přesto postoupil v Praze do finále

Sport
Aktualizováno: 7. 6. 2026 15:05
Henriette Jaegerová z Norska protíná cílovou čáru a vyhrává závod žen na 400 metrů před druhou Lurdes Glorií Manuelovou z České republiky

Manuel prorazila hranici 50 sekund. Zařadila se po bok Kratochvílové a Kocembové

Sport
5. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ