Maradona dal facku novináři. Mrknul na jeho exmanželku

Sport
11. 8. 2014 13:21
Diego Maradona.
Diego Maradona.

Bývalý slavný fotbalista Diego Maradona nejde pro ránu daleko. Třiapadesátiletý Argentinec v sobotu v Buenos Aires dal jednomu novináři facku údajně proto, že mrknul na jeho exmanželku Veronicu Ojedaovou.

Maradona se nejprve s novináři pohádal, protože se mu nelíbilo, že ho spolu s rodinou sledují. "Tohle je v podstatě první den, který trávím se synem. Je to dárek, tak mě přestaňte držet za koule, už jsem starší člověk," citoval kapitána mistrů světa z roku 1986 deník El Comercio.

Někdejší hvězda Barcelony a Neapole poté zničehonic vystoupila z auta a napadla jednoho z novinářů. "O co ti jde, blbče? Co se navážíš do mojí ženy? Udělal jsem ti snad něco?" prohlásil Maradona a dal muži facku. Pak nastoupil zpět do vozu a odjel.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Stephen Hindley

Další čtení

ilustrační obrázek

Nike by měl dodávat míče pro všechny evropské fotbalové poháry

Sport
Aktualizováno: 9. 4. 2026 18:31
ilustrační obrázek

Jak získat lístek na MS? FAČR zahajuje distribuci kódů pro členy FC REPRE

Sport
9. 4. 2026
Bývalý diskař Imrich Bugár

Zemřel legendární diskař Bugár, světovému šampionovi z roku 1983 bylo 70 let

Sport
9. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ