Maradona zůstane v nemocnici, má problémy s játry

Sport
1. 4. 2007 15:34
Diego Maradona
Diego Maradona

Diego MaradonaDiego Maradona si podle lékařů pobyt v nemocnici prodlouží. Legendární argentinský fotbalista měl být původně propuštěn koncem týdne, objevily se u něj ale problémy s játry.

"Vyhodnocujeme testy, už nyní je ale jisté, že u nás zůstane déle než týden," řekl agentuře AP osobní lékař mistra světa z roku 1986 Alfredo Cahe. "Když se nevyskytnou komplikace, předpokládáme, že játra začnou normálně fungovat během nejbližších dnů," dodal.

Šestačtyřicetiletý Maradona byl kvůli problémům s alkoholem, nadměrnou konzumací jídla a kouření ve středu převezen sanitkou do nemocnice. Podle Caheho má bývalý fotbalista osobní problémy a několik posledních týdnů prý vymetal noční kluby a restaurace v Buenos Aires. "Největším nepřítelem Diegova zdraví je jeho okolí," dodal lékař. Až to Maradonův zdravotní stav dovolí, odjede prý fotbalista na léčebný pobyt do Švýcarska.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Historická ztráta. Češi poprvé nestačili na Slovinsko, Sedlák kritizuje výkon v útoku

Sport
17. 5. 2026
Utkání skupiny B mistrovství světa hokejistů, Česko - Dánsko

Skvělý start na šampionátu: Kořenář vychytal výhru nad Dánskem

Sport
16. 5. 2026
ilustrační obrázek

Hrdina z druhého břehu: Surovčík děkuje slávistickému masérovi

Sport
13. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ