Nedvěd odmítl Inter i trenéra Haška. <span>Končí definitivně</span>

Sport
11. 7. 2009 16:25
Pavel Nedvěd (archivní foto).
Pavel Nedvěd (archivní foto).
Pavel Nedvěd (archivní foto).Pavel Nedvěd definitivně odmítl nabídku na působení v Interu Milán. Učinil to v dopoledním telefonickém rozhovoru s trenérem Josém Mourinhem, který o angažmá usiloval. Nedvěd zároveň své rozhodnutí skončit s fotbalem oznámil novému svazovému a reprezentačnímu šéfovi Ivanu Haškovi, jenž s ním minulý týden o případném pokračování v kariéře mluvil.

Nedvěd ukončil sice před nedávnem svou kariéru v Juventusu Turín, ale s případným pokračováním kariéry si nechal volná vrátka. I proto se k němu začaly hrnout nabídky jak z Apeninského poloostrova, tak z arabského světa a také ze Spojených států amerických. Jeho dosavadní klub mu mezitím nabídl práci na pozici asistenta trenéra.

V Itálii se nejdříve spekulovalo o zájmu Parmy, ale nabídka mocného Interu by ji zřejmě přebila. Jenže Nedvěd dnes veškeré spekulace uťal, silná vazba na Juventus a jeho fanoušky byla podle všeho největší překážkou. "Nabídky si moc vážím, ale nemohu ji přijmout," řekl Nedvěd.

Foto: archiv Týdne
Autor: ČTK

Další čtení

O2 arena, dějiště mistrovství světa v krasobruslení den před začátkem šampionátu.

Krasobruslařský led pro MS vyrostl v O2 Areně na tom extraligovém, je měkčí

Sport
23. 3. 2026
Lurdes Gloria Manuel z Česka, Lieke Klaver z Nizozemska a Natalia Bukowiecka z Polska

Osm let čekání je u konce: Česko má znovu halovou mistryni světa

Sport
22. 3. 2026
česká čtvrtkařka Lurdes Gloria Manuel

Manuel i Horák ve finále HMS na 400 metrů! Česká čtvrtkařka zaběhla osobní rekord

Sport
21. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ