Policie stíhá muže, který chtěl uplatit fotbalový klub

Sport
13. 2. 2007 11:00
fotbal_ilustrační foto
fotbal_ilustrační foto

fotbal_ilustrační fotoPolicisté stíhají čtyřiatřicetiletého muže z Písecka, který se pokusil podplatit kapitána jihočeského fotbalového klubu. Telefonicky mu nabídl 30.000 korun, aby ovlivnil výsledek mistrovského utkání, řekla jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková.

Muž nabídl úplatek loni v listopadu, nakonec ho ale kapitánovi týmu nepředal. I přesto se podle Kameníkové dopustil trestného činu, policisté ho nyní obvinili z podplácení. "Bližší podrobnosti k případu nebude policie zveřejňovat. Podle dalších informací by mohl obviněného někdo snadno dopátrat," uvedla Kameníková.

Foto: Archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Helena Suková, Regina Maršíková, Hana Mandlíková a Andrea Holíková

Štvanice uctila finalistky Poháru federace z roku 1986, na dálku pozdravila i Navrátilová

Sport
26. 7. 2026
sobotní etapa v Alpe d'Huez, Francie, 25. července 2026

Závěrečná etapa Tour bude kvůli požárům kratší, závodit se bude v Paříži

Sport
26. 7. 2026
Alexander Choupenitch z České republiky soutěží v individuální soutěži mužů ve fleretu na mistrovství světa v šermu Kerry 2026

První český mistr světa v šermu! Choupenitch v Hongkongu rozdrtil Itala 15:2

Sport
25. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ