Popleta z Wolves. Zapomněl si pas, do Arménie neodletěl

Sport
9. 8. 2019 13:02
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Fotbalisté Wolverhamptonu se museli ve čtvrtečním úvodním utkání třetího předkola Evropské ligy na hřišti Pjuniku Jerevan obejít bez Adamy Traorého. Třiadvacetiletý španělský záložník si totiž nechal doma pas a nemohl do Arménie odcestovat.

Po zápase, který anglický celek vyhrál jednoznačně 4:0 a domácí odveta pro něj bude příští týden formalitou, o tom informoval trenér Nuno Espírito Santo. "Nevěděl, že nemůže odcestovat jen s občanským průkazem. Takže s námi letět nemohl, ale připojí se k nám na další zápas," citovala agentura Reuters portugalského kouče.

Autor: ČTK Foto: , Pixabay.com/Skitterphoto

Další čtení

Wimbledon ovládl české obrazovky: Triumf Noskové sledovalo 764 tisíc diváků

Sport
12. 7. 2026

Van der Poel si v úniku dojel pro etapové vítězství na Tour de France

Sport
12. 7. 2026
Vítězka Linda Nosková z České republiky (vlevo) a finalistka Karolína Muchová z České republiky pózují se svými trofejemi po finále ženské dvouhry na tenisovém turnaji ve Wimbledonu

Slzy štěstí i dojetí. Nosková ovládla wimbledonské finále a poslala vzkaz do nebe

Sport
11. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ