Překupníci měli žně! Fotbalisté Santa Fe si od nich koupili dresy

Sport
23. 10. 2013 05:00
Fotbalisté Santa Fe (ilustrační foto).
Fotbalisté Santa Fe (ilustrační foto).

Fotbalisté kolumbijského celku Santa Fe museli odehrát nedělní ligový zápas na hřišti Boyaca Chico v padělaných dresech, koupených ve stáncích před stadionem. K utkání totiž přijeli bez venkovní sady, soupeř jim nevyšel vstříc a odmítl se převléknout.

Hráči Santa Fe proto nastoupili k duelu v šedých tréninkových dresech s čísly z lepicí pásky. Posléze se však převlékli do napodobenin, které asistent trenéra sehnal u překupníků za 12 tisíc pesos za kus (asi 120 korun) a červeným fixem na ně dopsal čísla a jména.

Santa Fe v provizorních dresech nakonec vyhrálo 2:0 a netajilo se tím, že vítězství pro něj bylo kvůli přístupu Chica jistou satisfakcí. "Mám z toho radost, protože Chico nám odmítlo vyjít vstříc a snažilo se situace využít ve svůj prospěch," citovala agentura Reuters mluvčího klubu Pabla Garciu.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Záložník Viktorie Plzeň Pavel Šulc se svou cenou

Záložník Viktorky Pavel Šulc vyhrál v anketě Zlatý míč fotbalistu sezóny

Sport
15. 7. 2025

Horner končí po 20 letech v čele týmu formule 1 Red Bull

Sport
9. 7. 2025
Klára Poláčková (Kolouchová)

Proč zemřela horolezkyně Kolouchová? Pád ano, výbuch ne

Sport
4. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ