Fotbalová reprezentace
Český tlak body nepřinesl, po chybách v obraně vítězí Kosovo

07.09.2019 16:57 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Čeští fotbalisté prohráli ve čtvrtém z osmi utkání kvalifikace mistrovství Evropy v přímém souboji o druhé místo ve skupině v Kosovu 1:2 a zkomplikovali si boj o postup na šampionát. Reprezentanty v Prištině poslal v 16. minutě do vedení Patrik Schick, ale za čtyři minuty srovnal Vedat Muriqi a v 66. minutě otočil stav Mërgim Vojvoda.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Já jsem teda žádný tlak neviděl. Chaotická hra bez koncepce, neschopnost zpracovat míč, místo na branku soupeře pořád vrací míč na Vaclíka. Většina hráčů nemá formu (asi díky nadstavbě) a navíc to byl výkon bez nasazení, které by se od reprezentantů dalo očekávat. Prostě milionáři-nekopové si vyrazili na výlet na Balkán...

0 hlasů

Tato sestava plná lemplů nemůže porazit nikoho. Místama se zdálo, že tam hraje Slavoj Houslice a sklepávaj balony do strany. Je to ostuda ! Za tuto tragédii našeho fotbalu můžou zlodějský bafuňáři z Fotbalového svazu. Nejvyšší čas je všechny vyházet.