Fotbal
Češi postupují na Euro! S Kosovem měli ale namále

14.11.2019 22:40 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ON-LINE. Čeští fotbalisté posedmé za sebou postoupili na mistrovství Evropy. V předposledním utkání kvalifikace porazili doma po obratu Kosovo 2:1 a zajistili si v pětičlenné skupině druhé místo za Anglií. Hosty poslal v Plzni v 50. minutě do vedení Atdhe Nuhiu, ale v 71. minutě srovnal Alex Král a za osm minut otočil stav Ondřej Čelůstka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• Vlastimil Machura (1 hlas) 15.11.2019 08:24

Škoda,že jste nehrál.Reprezentace ČR mohla díky Vám vyhrát...

• XXXL XXXL (1 hlas) 14.11.2019 22:45

Tak ti srá.či nakonec utrpěli vítězství 2:1, to je objímání jak na...

• XXXL XXXL (1 hlas) 14.11.2019 22:25

Čecháčci jásají, od 80. minuty konečně vedou 2:1.

• XXXL XXXL (1 hlas) 14.11.2019 21:31

Zase je vychvalte do nebe, jak jsou jasně lepší, je poločas a stav je...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Vítězství nad řeznickými albánci z Kosova potěší.Toho Masopusta tam dávají asi kvůli tomu jménu, jinak to není možný.

0 hlasů

Koho lepšího? Dyť nikoho nemáme!

0 hlasů

Tak ti srá.či nakonec utrpěli vítězství 2:1, to je objímání jak na Prague Pride, jásání a řevu, jako bysme byli mistry světa. Trapné rozhovory se šťastný,mi čutálisty a ovace.

1 hlas

Škoda,že jste nehrál.Reprezentace ČR mohla díky Vám vyhrát dvoucifernám rozdílem. ⛹️‍♂️

1 hlas

0 hlasů

1 hlas

Konečně se podařilo hňupům v 70. minutě srovnat.

0 hlasů

A jenom vběhli na trávu a už hňupi český prohrávají 0:1.

0 hlasů

Zase je vychvalte do nebe, jak jsou jasně lepší, je poločas a stav je 0:0 muslové si dělají z namachrovaných Číšků srandu. Umijó hov.no a chtěli by pomník!