09.09.2019 19:03

Zleva Joel Ngandu Kayamba z Plzně, Michal Trávník ještě v Jablonci a jeho spoluhráč Tomáš Hübschman.

Fotbalová liga
ŽIVĚ: Přestřelka pokračuje, Plzeň nad Jabloncem už vede

Původní zpráva SLEDUJEME ON-LINE. Fotbalisté Viktorie Plzeň v pondělí uzavřou 9. kolo první ligy duelem s Jabloncem. Souboj o druhé místo v tabulce za vedoucí mistrovskou... více

Hráči obou týmů hrají bago ve středovém kruhu.

Český fotbal
Protest proti Berbrovi. Zápas začali bagem, sudí byli zmatení

Původní zpráva Místo nevraživého chování a nadávek přišla společná akce. Hřiště týmů Opočna a Přepychů dělí od sebe sotva pět kilometrů, ale místo vyhecované atmosféry začali... více

Fotbalisté Hoffenheimu s českým reprezentantem Pavlem Kadeřábkem ve 4. kole německé ligy doma podlehli 0:3 Freiburgu.

Německá liga
Hoffenheim s Kadeřábkem si proti Freiburgu neškrtl

Fotbalisté Hoffenheimu s českým reprezentantem Pavlem Kadeřábkem ve 4. kole německé ligy doma podlehli 0:3 Freiburgu, který překvapivě drží třetí místo v... více

Fotbalisté Sparty zvítězili v 9. kole první ligy ve Zlíně 2:0. Pražané rozhodli už v úvodních 19 minutách, kde se trefili Benjamin Tetteh (na snímku) a z penalty Guélor Kanga.

Deváté kolo
Klokani remizovali, Sparta nezaváhala. Sivokovi premiéra zhořkla

Fotbalisté Sparty v devátém kole první ligy vyhráli 2:0 ve Zlíně a z šestého místa tabulky ztrácejí devět bodů na vedoucí Slavii, kterou přivítají v derby za... více