28.12.2019 21:00

Kaut: jsem rád hlavně za Francouzovu nulu.

NHL
Kaut: jsem rád hlavně za Francouzovu nulu

Takřka o tři minuty větší prostor při pobytu na ledě než při své středeční premiéře dostal během utkání v Anaheimu český hokejista ve službách Colorada Martin... více

Brno poprvé v sezóně porazilo Zlín.

Hokej
Brno poprvé v sezóně porazilo Zlín

Dohrávka 47. kola extraligy vyšla lépe hokejistům Brna. Kometa sice ve Zlíně přes úvodní gól prohrávala 1:2 a ještě po druhé třetině 2:3, ale nakonec zvítězila... více

Jeden z nejlepších dnů v životě, zářil Francouz.

NHL
Jeden z nejlepších dnů v životě, zářil Francouz

Brankář Pavel Francouz oslavil stylově novou dvouletou smlouvu, kterou podepsal v pátek s Coloradem. Devětadvacetiletý gólman vychytal ve stejný den svou první... více

Pořád nám hrozí sestup, uvědomuje si litvínovský Jarůšek

Extraliga
Nesmíme se teď uspokojit, musíme dál makat, ví Jarůšek

Ačkoliv hokejisté Litvínova mají po 47. kole extraligy díky výhře v Hradci Králové 5:4 po samostatných nájezdech dvoubodový náskok na poslední Kladno a navíc... více