VIDEO: Angličané se v přípravě na Čechy masakrují navzájem

19. 6. 2011 07:00
Steele schytal pořádnou šlupku.
Steele schytal pořádnou šlupku.

Česká fotbalová jedenadvacítka možná nebude muset potřebovat v závěrečném zápase základní skupiny mistrovství Evropy ani hnout prstem. Tedy pokud její soupeř Anglie bude pokračovat v trénincích tak, jako je možné vidět na videu anglické fotbalové asociace. Jeden z jejích hráčů totiž nechtěně inzultoval druhého nepovedenou střelou.

Hráči Albionu nacvičovali střelbu z hranice vápna a pálit se chystal Fabrice Muamba. Krásnou táhlou střelou trefil pravou tyč brankové konstrukce. Ten se od ní odrazil přesně do hlavy blíže stojícího náhradního gólmana Jasona Steelea, který tak inkasoval nečekaný knokaut.

Nejvtipnější pak na celé nahrávce je komentář okolostojících. Hráči se samozřejmě smáli, ale korunu všemu nastadil kouč Stuart Pearce, který Muambu za bláznivý pokus pochválil.

Autor: Jan HukFoto: Profimedia

Další čtení

Írán oznámil uzavření Hormuzského průlivu, armáda USA to popírá

Zahraničí
20. 6. 2026
ilustrační foto

Bouřky v Královéhradeckém kraji lámaly stromy a zaměstnaly hasiče

Domácí
20. 6. 2026
ilustrační obrázek

Kutná Hora ožila středověkem. Královské stříbření láká tisíce lidí i v tropickém počasí

Kultura
20. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ