Změna: Místo Řecka si Češi v přípravě zahrají proti Irsku

2. 12. 2011 20:33
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Únorový přípravný zápas české fotbalové reprezentace s Řeckem byl zrušen, neboť páteční los mistrovství Evropy svedl oba týmy do jedné skupiny. Vedení národního týmu se na tom dnes v Kyjevě s Řeky domluvilo a okamžitě sjednalo na 29. února přípravný duel v Irsku. ČTK to řekl reprezentační manažer Vladimír Šmicer.

S Řeckem se domluvili Češi na přípravném utkání teprve nedávno, ale hned po losu bylo jasné, že se soupeř změní. "Jak to skončilo v sále, tak jsme se potkali a řekli si, že by to nebylo vhodné. Naštěstí se nám podařilo hned domluvit s Irskem. Zápas se bude hrát na jejich zbrusu novém stadionu v Irsku a už nyní garantovali, že bude vyprodáno," uvedl Šmicer.

O soupeřích pro poslední dva duely před startem šampionátu ještě tým jasno nemá. "To budeme řešit v nadcházejících dnech, ale nemůžeme hrát s týmy, které budou na Euru hrát," připomněl manažer.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

ilustrační obrázek

Ochrana domácí produkce: Zpřísnění pravidel u medu má zastavit příliv levných falzifikátů

Domácí
11. 6. 2026
ilustrační obrázek

Švédsko ustupuje od plánu trestat 13leté děti, hranici chce posunout na 14 let

Zahraničí
11. 6. 2026
Odstřel lan korečkového rýpadla RK 5000 v povrchovém lomu Československé armády (ČSA)

Smrt ocelového obra: Jak probíhala likvidace 5500 tun vážícího rypadla

Domácí
11. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ