Ševčenko se prý vrátí do AC Milán

Sport
22. 5. 2007 14:31
bez popisku 10292
bez popisku 10292

Útočník Andrej Ševčenko prý dostal od majitele Chelsea Romana Abramoviče svolení k návratu do AC Milán. Podle dnešního vydání britského deníku The Sun by italský celek měl za ukrajinského fotbalistu zaplatit 12 milionů liber (asi 496 milionů korun) a přidat obránce Kachu Kaladzeho.

Třicetiletý Ševčenko se má podle listu během středečního finále Ligy mistrů, kam ho pozval Silvio Berlusconi, s prezidentem AC Milán dohodnout na smlouvě.

Mluvčí manažerské společnosti, která se o Ševčenka stará, však popřel, že by pozvání na finále znamenalo něco víc. "Milán pozval mnoho svých bývalých hráčů. Andrej se teprve rozhodne, jestli vůbec do Atén pojede. Žádná jednání s AC nevede. Má smlouvu v Chelsea a tím je řečeno vše," dodal mluvčí.

Původně chtěl ukrajinský kanonýr v Anglii vydržet, ale názor změnil poté, co se Chelsea rozhodla ponechat u týmu kouče Josého Mourinha, s kterým měl od svého příchodu do klubu problémy. Do Londýna Ševčenko přestoupil loni v létě za rekordních 31 milionů liber.

Foto: AP

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Historická ztráta. Češi poprvé nestačili na Slovinsko, Sedlák kritizuje výkon v útoku

Sport
17. 5. 2026
Utkání skupiny B mistrovství světa hokejistů, Česko - Dánsko

Skvělý start na šampionátu: Kořenář vychytal výhru nad Dánskem

Sport
16. 5. 2026
ilustrační obrázek

Hrdina z druhého břehu: Surovčík děkuje slávistickému masérovi

Sport
13. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ