Šmelina s televizními právy. Bývalého šéfa "Barcy" zadržela policie

Sport
23. 5. 2017 12:36
Bývalý šéf katalánského klubu Sandro Rosell.
Bývalý šéf katalánského klubu Sandro Rosell.

Bývalý šéf fotbalového klubu FC Barcelona Sandro Rosell je vyšetřován kvůli podezřelým obchodům v Brazílii. Spolu s jeho ženou a dalšími třemi lidmi ho dnes zadržela španělská policie na základě informací FBI z vyšetřování rozsáhlé korupce v Mezinárodní fotbalové federaci FIFA z roku 2015.

Rosellovo zadržení souvisí s praním špinavých peněz za nákup televizních práv na zápasy brazilské reprezentace. Třiapadesátiletý podnikatel, jenž stál v čele Barcelony v letech 2010 až 2014, už byl dříve vyslýchán kvůli nesrovnalostem při přestupu brazilského útočníka Neymara ze Santosu do Barcelony před čtyřmi lety.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Helena Suková, Regina Maršíková, Hana Mandlíková a Andrea Holíková

Štvanice uctila finalistky Poháru federace z roku 1986, na dálku pozdravila i Navrátilová

Sport
26. 7. 2026
sobotní etapa v Alpe d'Huez, Francie, 25. července 2026

Závěrečná etapa Tour bude kvůli požárům kratší, závodit se bude v Paříži

Sport
26. 7. 2026
Alexander Choupenitch z České republiky soutěží v individuální soutěži mužů ve fleretu na mistrovství světa v šermu Kerry 2026

První český mistr světa v šermu! Choupenitch v Hongkongu rozdrtil Itala 15:2

Sport
25. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ