Soupeř Čechů o EURO remizoval v přípravě

Sport
24. 5. 2007 09:54
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoFotbalisté Irska remizovali v prvním utkání svého amerického miniturné 1:1 s Ekvádorem. Oba trenéři měli ve středu v East Rutherfordu k dispozici značně experimentální výběry, irský kouč Steve Staunton nasadil do základní sestavy sedm nováčků.

Na úvodní gól Ekvádoru těsně před přestávkou ovšem zareagoval jeden z relativně zkušenějších irských hráčů Kevin Doyle, jenž v březnu rozhodl o vítězství 1:0 nad Slovenskem v evropské kvalifikaci. V utkání s Českou republikou loni v říjnu útočník Readingu nehrál.

Druhý zápas čeká Stauntonovy svěřence v sobotu, kdy ve Foxborough narazí na Bolívii. Irové mají v červnovém kvalifikačním termínu volno, v září se utkají i s týmem Karla Brücknera, s nímž doma remizovali 1:1. V současnosti jsou v tabulce skupiny D na třetím místě se stejným počtem bodů jako Němci a Češi, ale odehráli více zápasů.

Výsledek:
Ekvádor - Irsko 1:1 (1:1)
Branky: 13. Benítez - 45. K. Doyle. Diváci: 20.823.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Uhynul nejúspěšnější klusák všech dob Varenne, vydělal 145 milionů korun

Sport
18. 8. 2026
Závodník Martin Fuksa pózuje fotoreportérům v rámci tiskové konference české reprezentace v rychlostní kanoistice před odjezdem na mistrovství světa v Poznani

Fuksa míří na mistrovství světa s bilancí pěti výher. Roli favorita si užívá

Sport
18. 8. 2026
Tomáš Chorý, utkání 4. kola první fotbalové ligy: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

Chorý se po disciplinárním trestu vrátil do hry, první ztrátě Slavie v Liberci ale nezabránil

Sport
17. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ