Tak přece! Ibrahimovič byl na šampionátu. S prezidentem PSG

Sport
20. 6. 2014 09:52
Zlatane, chybíš nám! Ibrahimovič vyslyšel volání nejen francouzských fanoušků.
Zlatane, chybíš nám! Ibrahimovič vyslyšel volání nejen francouzských fanoušků.

Hvězdný švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovic se přece jen objevil na mistrovství světa v Brazílii. Přestože na podzim po nevydařené kvalifikaci prohlašoval, že turnaj, na kterém sám nehraje, rozhodně sledovat nebude, na vlastní oči zhlédnul už dva zápasy. Může za to i akce brazilských pořadatelů, kteří společně s fotbalovými legendami uspořádali kampaň s jediným cílem - přitáhnout Ibrahimoviče na mistrovství světa. I když jen jako diváka. 

Na tribuně byl nejdříve ve středu na Maracaná v Riu de Janeiro při porážce španělských obhájců zlata s Chile a o den později viděl kolaps dalšího evropského celku Anglie s Uruguayí. Zachycen na fotografiích byl společně s prezidentem klubu Paris St. Germain Násirem Al Chelajfím, v jehož barvách hraje.

Ibrahimovicovi a spol. zhasla naděje na účast na MS v listopadové baráži s Portugalskem. I když dal dva góly, zastínil ho Cristiano Ronaldo. "Jedna věc je jistá, turnaj beze mě není nic, co bych měl sledovat," řekl tehdy zhrzený švédský útočník.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Fanoušci brněnské Komety - ilustrační foto

Opilý fanoušek Komety napadl trenéra Sparty. Nepřijatelné, říkají Pražáci

Sport
15. 9. 2025

Americký sprinter Knighton dostal čtyřletý trest za doping

Sport
12. 9. 2025
Přípravné fotbalové utkání: Česko - Saúdská Arábie, 1:1

Česko zklamalo! S outsiderem jen remíza a pískot z tribun

Sport
9. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ