Terry ve finále nastoupí

Sport
24. 2. 2007 17:27
John Terry
John Terry

John TerryFotbalisté Chelsea nastoupí v nedělním finále anglického Ligového poháru i s kapitánem Johnem Terrym. Pilíř obrany londýnského klubu si ve středečním zápase Ligy mistrů v Portu poranil kotník a trávník opustil na nosítkách, ale překvapivě rychle se zotavil.

Průběh jeho rekonvalescence zaskočil i lékaře Chelsea, kteří trenéra Josého Mourinha informovali, že s Terrym nemůže počítat minimálně do příštího týdne. Nakonec však bude anglický reprezentant už v neděli v Cardiffu odrážet útoky Arsenalu na branku Petra Čecha.

"John dnes pocítil velké zlepšení svého kotníku a požádal, aby mu lékaři udělali test fyzické kondice. Když jím prošel, zařadili jsme ho do kompletního tréninku a byl ho schopen absolvovat," popsal nečekaný vývoj událostí klubový lékař Bryan English. Portugalskému kouči se už za mylné informace omluvil.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Argentinec Lionel Messi oslavuje svůj druhý gól během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Egyptem

Zázrak v Atlantě: Argentina dvanáct minut před koncem utekla hrobníkovi z lopaty

Sport
8. 7. 2026
ilustrační foto

Mistrovství světa FIFA přinese téměř devět miliard dolarů, uvedl Bloomberg

Sport
7. 7. 2026
Belgičan Hans Vanaken (20) slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Spojenými státy a Belgií

Konec snu pořadatelů: USA podlehly Belgii a další šampionát končí v osmifinále

Sport
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ