UEFA snížila tresty rváčů z Interu Milán a Valencie

Sport
28. 3. 2007 18:47
David Navarro
David Navarro

David NavarroDisciplinární komise snížila tresty pro fotbalisty, kteří se zúčastnili rvačky po osmifinále fotbalové Ligy mistrů mezi domácí Valencií a Interem Milán.

Sedmiměsíční trest pro Davida Navarra, který při potyčce zlomil nos Nicolasi Burdissovi z Interu, byl snížen na šest měsíců. Obránce současně dostal dvouletou podmínku a pokud se v dané době disciplinárně proviní, bude mu distanc navýšen o další dva měsíce.

Za podobných podmínek změnila disciplinární komise trest i Navarrovu spoluhráči Carlosi Marchenovi. Ten si odsedí místo čtyř utkání dvě, i on ale dostal dvouletou podmínku na dvě utkání.

Mírnějších trestů se také dočkali dva ze čtyř potrestaných hráčů Interu Milán. Iván Córdoba dostal místo tří zápasů dva a Maiconův distanc byl ze šesti utkání snížen na polovinu. I oni však dostali dvouleté podmínky. Tresty pro Burdissa (šest zápasů) a Julia Cruze (dva zápasy) zůstaly beze změn.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Americký sprinter Knighton dostal čtyřletý trest za doping

Sport
12. 9. 2025
Přípravné fotbalové utkání: Česko - Saúdská Arábie, 1:1

Česko zklamalo! S outsiderem jen remíza a pískot z tribun

Sport
9. 9. 2025
ilustrační foto

Ve Finsku poprvé závodí čistě ženský taneční pár v krasobruslení

Sport
4. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ