Autor: - krm -

Luka Modrič z Realu si navádí míč v souboji proti Seville.

Španělská liga
Za Atlético pálili obránci, Vaclík na střelce Realu nestačil

Aktualizováno 19.01. 20:40UVNITŘ VÝSLEDKY CELÉHO DNE. Fotbalisté Realu Madrid porazili v 20. kole španělské ligy Sevillu 2:0. Tomáše Vaclíka v brance hostů překonali v 78. minutě... více

Theodor Gebre Selassie v obležení dvou soupeřů.

Německá liga
Dortmund urval výhru na hřišti Lipska, Češi z Brém slaví

Aktualizováno 19.01. 20:58UVNITŘ VÝSLEDKY CELÉHO DNE. Brémy s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem v sestavě vyhrály v 18. kole německé fotbalové ligy v... více

Patrik Schick se raduje se svými spoluhráči po gólu.

Italská Serie A
Schick byl u rozhodující branky Říma, PSG rekordně nadělovalo

Aktualizováno 19.01. 20:08UVNITŘ VÝSLEDKY Z ITALSKÉ A FRANCOUZSKÉ LIGY. Fotbalisté AS Řím porazili v 20. kole italské ligy FC Turín 3:2. Český útočník AS Patrik Schick přišel do hry v... více

Portugalský fotbalový trenér José Mourinho.

Věhlasný trenér
Druhé místo s United je úspěch. Vrátím se, vzkázal Mourinho

Původní zpráva "Druhé místo v lize s United považuji za jeden ze svých největších úspěchů v kariéře." Od dvojnásobného vítěze Ligy mistrů a držitele osmi ligových titulů ve... více