12.11.2018 21:48

Bergamo zaskočilo senzačně druhou Neapol, už je čtvrté.

Italská Serie A
Bergamo zaskočilo senzačně druhou Neapol, už je čtvrté

Fotbalisté Bergama zvítězili v 33. kole italské ligy na hřišti druhé Neapole 2:1 a posunuli se na čtvrté místo, které svému držiteli vynese na konci soutěže... více

Kylian Mbappé.

Francouzský fotbal
Zůstávám v PSG. Mbappé vyloučil odchod do Španělska

Fanoušci staronového francouzského mistra Paris St. Germain se nemusí bát, že přijdou o svého kanonýra Kyliana Mbappého. Dvacetiletý fotbalista při nedělních... více

Dortmund vyhrál v německé fotbalové lize na hřišti Freiburgu.

Německá liga
Dortmund přejel Freiburg a šlape na paty vedoucímu Bayernu

Dortmund vyhrál v německé fotbalové lize na hřišti Freiburgu 4:0. Borussia díky tomu udržela i po 30. kole těsnou ztrátu jednoho bodu na první Bayern Mnichov. více

United schytali výprask. Budou chybět v Lize mistrů?

Anglická liga
United schytali výprask, naštěstí pro Rudé ďábly zaváhal i Arsenal

Fotbalisté Liverpoolu porazili v 35. kole Cardiff 2:0 a opět se vrátili na první místo anglické ligy. Druhý Manchester City na ně ztrácí dva body, má ale zápas... více